تحویل اکسپرس

تحویل-اکسپرس-سایت

در راستای رضایت مندی مشتریان، فروشگاه اینترنتی مروبازار ارائه بهترین خدمات به خریداران را در دستور کار خود قرار داده است لذا ارسال و تحویل کالاها و سفارشات مشتریان در کمترین زمان ممکن یکی از مهمترین دست آوردها در مجموعه مروبازار بوده که در همین راستا روش های زیر را بعنوان روشهای ارسال و تسریع در روند ارسال سفارشات به مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی مروبازار پیشنهاد می نماید.

روش های ارسال :

1- پست پیشتاز
2-تیپاکس

1- ارسال از طریق پست پیشتاز :

پست پیشتاز برای تمامی سفارش‌ ها در نظر گرفته شده است. کلیه سفارشات حد اکثر ظرف مدت ۳ روز کاری تحویل خواهد شد. کاربران محترم میتوانند بوسیله کد رهگیری پستی کالای خود را پیگیری نمایند.

شایان ذکر است فروشگاه اینترنتی مروبازار از طریق سامانه پیامک یا ایمیل مراحل مهم پردازش سفارش و ارسال را به اطلاع خریداران محترم می رساند.

2- ارسال از طریق تیپاکس :

تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویلی که دارای شعب تیپاکس میباشد مشتریان محترم برنامه‌ریزی شده است.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی تیپاکس قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد
تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند. پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *